Poznajmy się!

Cześć wszystkim!

Jesteśmy uczniami drugiej, trzeciej oraz czwartej klasy Technikum Szkoły Ponadpodstawowej w Drobinie. Przyjechaliśmy do Grecji, aby rozwinąć nasze kompetencje kluczowe, poszerzyć wiedzę ogólną, nauczyć się wielu rzeczy, poznać Greków i ich kulturę oraz doświadczyć zupełnie nowych przygód. Jesteśmy tu w ramach projektu ,,Ponadnarodowa Mobilność Uczniów”. Kontrolę nad nami mają nasi kochani nauczyciele, którzy na każdym kroku wspierają nas i pomagają nam się rozwijać. Nie są oni zwykłymi nauczycielami – są to ludzie o bardzo dobrym sercu, którzy zawsze wysłuchują naszych problemów i z chęcią pomogą znaleźć rozwiązanie.

Pani Izabela Kraśniewska – cudowna osoba o wszechstronnej osobowości. Jest nastawiona na współpracę – zawsze nam powtarza jedno hasło: ,,W grupie siła!” Uczy nas przedmiotów zawodowych w zawodzie technik handlowiec. 

Pan Damian Koncewicz – pozytywny człowiek, który się przykłada do wszystkiego, co robi. Jego osobowość poprawia humor. Pan Damian jest nauczycielem informatyki i uczy przedmiotów zawodowych związanych z tą dziedziną. 

Pani Marta Kinalska – pedagog szkolny. Osoba o ciepłym sercu, doskonale rozumie problemy uczniów i potrafi udzielić dobrej rady. Dba o uczniów i ich potrzeby.

Nie zapomnieliśmy oczywiście wspomnieć o Pani Ani, która jest naszym pilotem i przewodnikiem, która przekazuje nam bardzo interesujące wiadomości związane z miejscami w Grecji, które odwiedzamy. Jest bardzo życzliwa, miła i oddana swojej pracy.

Teraz krótko o nas:P

Beata Murawska:

Cześć,

Jestem Beata i mam 17 lat. Chodzę do 3 klasy technikum handlowego. Uwielbiam zwierzęta – w szczególności koty, psy, króliki. Mam bardzo silny charakter – wiem, czego chcę i kim chcę zostać w przyszłości. W naszym zespole jestem wiceprzewodniczącą. Interesuję się literaturą, fotografią, grafiką komputerową i historią.

Kacper Baczyński:

Cześć, 

Jestem jednym z dwóch Kacprów w tej grupie. Jestem przewodniczącym naszego zespołu. Mam 17 lat i chodzę do 3 klasy technikum handlowego. W wolnym czasie lubię gotować i rysować. Podobnie jak Beata uwielbiam zwierzęta. Jestem wrażliwą osobą i nie mogę patrzeć na krzywdę innych. Chciałbym, aby każdy człowiek był szczęśliwy.

Asia Górecka:

Cześć,

Jestem Asia, mam 17 lat. Jestem w 3 klasie na profilu technik handlowiec. Lubię czytać książki – najbardziej kryminały. W wolnym czasie lubię również oglądać seriale i filmy. Również jestem wrażliwą osobą.

  

Oliwia Lewandowska:

Cześć,

Jestem Oliwia, mam 16 lat. Uczę się na technika handlowca i jestem w 3 klasie. Lubię grać w piłkę nożną i spędzać czas w gronie najbliższych znajomych. Doceniam najmniejsze rzeczy, jestem wrażliwa na krzywdę innych.

Bartek Matczak:

Cześć,

Jestem Bartek, mam 15 lat. Jestem w 2 klasie technikum handlowego. Lubię grać w piłkę nożną. Spędzanie czasu ze znajomymi sprawia mi ogromną radość. Jestem człowiekiem empatycznym i komunikatywnym.

Kacper Jankowski:

Cześć,

Jestem drugim Kacprem w naszej grupie, mam 18 lat. Chodzę do 4 klasy technikum handlowego. Uwielbiam piłkę nożną i Fifę – poświęcam na to dużo czasu. Lubię zwierzęta. Jestem osobą szczerą i tego również oczekuję od innych.

Wiktor Kuźniewski:

Cześć, 

Jestem Wiktor i mam 16 lat. Jestem w 2 klasie technikum handlowego. Jak większość ludzi z mojej grupy lubię piłkę nożną i grać w Fortnite na komputerze. Jestem miły dla ludzi, którzy są mili dla mnie.

Oczywiście wszyscy lubimy podróżować i zwiedzać nowe miejsca. Sprawia nam to ogromną przyjemność. Cieszymy się, że możemy wspólnie robić tą stronę. Mamy nadzieję, że Wam się spodoba.

Do zobaczenia!